Gabor vagyok,debrecenben elek,elvaltam,gyerek nincs,szenvedelyes kapcsolat erdekel!egyetemet vegeztem,fiatalos csinos holgyet keresek!
Register to Send Message!Keresem: a 13+1.-t Azt a férfit aki tudja mit szeretne! rahelhidasiqukacgimél. Üzenet erre a címre kérek.
Register to Send Message!39 éves értelmiségi diplomás hölgy vagyok , régóta keresem a párom . Barna hosszú haj , barna szem telt testalkat. Én meg nem mondtam le se a szerelemről se a családról. Keress meg ha szimpatikusnak találsz .
Register to Send Message!Van két jegyem az operába. Van két jegyem ejtőernyőzni. Ki mer elkisèrni? rahelhidasi e-mailen. Nem vagyok előfizető.
Register to Send Message!Omnia vincit amor! "Rengeteg út van és rengeteg zsákutca. Rengeteg lehetőség és rengeteg rossz döntés. Megyünk az úton, ami adatott, és néha megesik, hogy az ember lánya egyszerűen eltéved, mert rossz sarkon fordul be. Nem érdemes azon rágódni, mi...
Register to Send Message!Ide bármit is írhatok, de kevés ez a pár sor amiben bemutatkozhatom. Személyes találkozásban hiszek.
Register to Send Message!